Visbiežāk uzdotie jautājumi

Ja lietu atstājāt automašīnā, kuru nomājāt no TopRent autonomas kompānijas, mēs to paņemsim un glabāsim vismaz vienu mēnesi. Tajā laikā Jums jāsazinās ar projektu vadītāju un jāvienojas par lietas paņemšanu. Bet, lai nebūtu rūpes par lietām, pirms automašīnas atdošanas autonomas punktā, pārliecinieties, vai automašīnā neatstājat saulesbrilles, datoru, tālruni, apģērbu, apavus vai pat slēpes. Šādas un vēl visādas lietas, kas atrastas automašīnās, beidzoties autonomas laikposmam, rūpīgi savācām un veiksmīgi atdevām saimniekiem.

Vispirms – paldies, ka nolēmāt savā ceļojumā doties ar TopRent automašīnu. Bet tagad veltiet laiku, lai iepazītos ar automašīnu, kuru tikko iznomājāt:

  •  Pārbaudiet izmantojamās degvielas veidu: tas būs ierakstīts līgumā, atzīmēts uz atslēgas piekariņa un norādīts uz degvielas bākas vāciņa.
  • Iepazīstieties ar automašīnas vadību: kā darbojas lukturi un rokas bremzes, kā ieslēgt radio.
  • Noregulējiet sēdekļus, spogulīšus, stūres pozīciju.
  • Varat nofotografēt automašīnu paņemšanas brīdī un vēlreiz – atdodot, lai, beidzoties automašīnas nomas laikposmam, nerastos neskaidrību par nomātās automašīnas stāvokli.
  • Piesprādzējiet drošības jostu un vēlam Jums drošu un patīkamu ceļojumu!

Saprotam Jūsu vajadzību ceļot ar ģimeni un bērniem un rūpējamies, lai ceļojumi būtu droši, tādēļ varam piedāvāt autosēdeklīšus bērniem pēc vecuma grupas: sēdeklītis-šūpulītis zīdaiņiem līdz viena gada vecumam (vai līdz 13 kg svaram), sēdeklīti bērniem no 1 līdz 4 gadu vecumam (vai no 9 līdz 18 kg) un sēdeklīti-paaugstinājumu bērniem no 4 līdz 12 gadu vecumam. Sēdeklīšus varēsit izvēlēties rezervācijas laikā, trešajā solī “Papildus izvēlieties”. Ja Jums nepieciešami divi tādi paši sēdeklīši, izvēlieties vienu un komentāru sadaļā ierakstiet, ka nepieciešams vēl viens tāds pats sēdeklītis un mēs to izsniegsim bez maksas visam automašīnas nomas periodam.

Jā, kredītkarte nav nepieciešama vēloties rezervēt automašīnu internetā. Par automašīnas nomu samaksāsit tikai tad, kad ieradīsities paņemt automašīnu. Avansa rezervācijas maksa netiek iekasēta, veicot iepriekšēju rezervāciju internetā, tādēļ nav jāaizpilda bankas kartes dati. Rezervējiet automašīnu tagad.
 

Ja negaidīti ir mainījušies Jūsu plāni un automašīnas nomas pakalpojums Jums vairs nav nepieciešams, rezervāciju varēsit atsaukt pilnībā bez maksas. Jo ātrāk to izdarīsit, jo labāk, bet pat pēdējās minūtes atsaukšana Jums neko nemaksās. Rezervējiet automašīnu jau tagad.

Atdot iznomāto automašīnu pirms agra lidojuma ir ļoti vienkārši: ierodieties Viļņas lidostā VNO, Kauņas lidostā KUN, Palangas lidostā PLQ vai Rīgas lidostā RIX. Atrodiet to pašu autostāvvietu laukumu, no kura paņēmāt nomātu automašīnu, turpat arī atstājiet aizslēgtu automašīnu. Visu lidostu autostāvvietu laukumos ir iemontēta automašīnu numuru atpazīšanas sistēma, kas nolasīs nomātās automašīnas numuru un pacels barjeru. Novietošana nomātajām automašīnām ir bez maksas un Jūs nepiedzīvosit papildu izmaksas. Automašīnas atslēgu iemetiet seifa kastītē, kas atrodas pie autonomas biroja.
Autonoma Viļņas lidostā VNO, Autonoma Kauņas lidostā KUN, Autonoma Palangas lidostā PLQ, Autonoma Rīgas lidostā RIX.

Mēs saprotam, ka dzīvē notiek visādas lietas, kuras nevaram saplānot. Sastrēgums ceļā, negaidīti slēgts ceļš vai par vēlu izpeldējis prāmis var pagarināt ceļojumu, tādēļ varat nepaspēt atdot automašīnu līgumā norādītajā laikā. Ja tā notiktu, pēc iespējas ātrāk informējiet autonomas projektu vadītāju (tālr. +371 28 66 00 22). Saviem klientiem pielāgojam vienas stundas tolerances robežu, tas nozīmē, ka, brīdinot projektu vadītāju, automašīnu bez maksas varēsit atdot vienu stundu vēlāk, nekā norādīts līgumā.

Pagarināt automašīnas nomu ir ērti un ātri: vienkārši pasūtiet tādu pašu automašīnu internetā papildu dienām. Vēl viens veids, kā pagarināt automašīnas nomas laiku – pazvanīt projektu vadītājiem pa tālruni +370 616 55336.

Jūsu rezervētā automašīna gaidīs Jūs pat tad, ja atlidosit vēlāk kā plānojāt. Autonomas projektu vadītāji, kuri strādā Viļņas, Kauņas un Palangas lidostā, vienmēr seko līdzi lidojumu informācijai par ierašanās laiku un gaidīs Jūs pat tad, ja ieradīsities vēlāk. Lai automašīnas nomas process norisētu raitāk, veicot rezervāciju internetā, norādiet lidojuma numuru. Ja to neizdarījāt, šo informāciju varat iesniegt arī vēlāk telefoniski vai rakstot uz e-pastu.

Automašīnu varat iznomāt lidostā jebkurā diennakts laikā. Mūsu darbinieks norunātajā laikā gaidīs Jūs mūsu birojā (pēc plkst. 22:00 tiek piemērota ne darba stundu vienreizēja samaksa 10 € apmērā).

 

Drošības naudu rezervējam Jūsu bankas kartē. Rezervāciju banka noskaita automātiski 14 dienu laikā, rēķinot no rezervācijas sākuma.

Vairums automašīnu ir mūsu autoparkā, bet mēs paturam iespēju pasūtīto automašīnu apmainīt pret citu tāda paša izmēra automašīnu. Piem., Jūs izvēlējāties Ford Fiesta, kas ir ekonomiskās klases automašīna, un saņēmāt rezervācijas apstiprinājumu. Ja tajā momenta tieši šī modeļa nebūtu, mēs Jums iznomātu VW Polo, kas tāpat ir ekonomiskās klases automašīna.

Ierodoties nomāt automašīnu, līdzi jāpaņem spēkā esoša autovadītāja apliecība, personas identitāti apliecinošs dokuments, spēkā esoša bankas karte (Visa, MasterCard, American Express, EuroCard) un pasūtījuma numurs.

Susisiekite su mumis
IZVĒLĒTIES

DUK Zvaniet mums, zvanu centra darba laiks 24/7 FAQ
+371 28 66 00 22